Mitsubishi Electric VL-100(50)EU5-E - настінні припливно-витяжні установки

Lossnay.

Mitsubishi Electric Lossnay
Целюлозний децентралізований рекуператор

   Витрата повітря 50-100 м³/год.

Опис приладу:

    За для підтримання здорового мікроклімату в помешканні необхідно організувати систему подачі чистого повітря та викиду відпрацьованогою. Найкращім вибором з точки зору енергозбереження, комфорту, надійності та вартості є настінна припливно-витяжна установка Lossnay від Mitsubishi Electric.    Целюлозний рекуператор Mitsubishi Electric вмонтований в установки Lossnay проводить утилізацію не тільки тепла від витяжного повітря, а ще обмінюєтся вологою.

Зимою сухе морозне повітря яке надходить в кімнату підігріваєтся та зволожуєтся викидним повітрям - це добре так як системи опалення осушують повітря. Літом повітря яке надходить частковоохолоджуєтся та осушуєтся. Це суттєво знижує витрачання енергії на опалення та кондиціонування помешкання, та покращує самопочуття.      

Увага!

     В приміщеннях де підвищена вологість, та є завдання на осушенння - рекомендуємо встановлювати припливно-витяжні установки з металічними рекуператорами. 

Установка Lossnay не потребує дорогого обслуговування, складаєтся з вентиляторів, фільтрів та рекуператора, та не має складних систем. Необхідна своєчасна чистка фільтра та рекуператора.

    Не складний настінний монтаж, повітря подаєтся через 2 отвори в стінах діаметром 90 мм, регульована витрата повітря. В комплекті прилагаются аксесуари для монтажу на стіни товщиною 500мм. 

Нормер телефону  

Mitsubishi Electric LGH-**RVX-E - канальні припливно-витяжні установки

Lossnay.

Нормер телефону  

     Високоякісна модель  припливно-витяжної установки канального типу для організації централізованої системи вентиляції приватних помешкань. На відміну від децентралізованого обладнання, має більш широкі можливості та досконаліші системи. 

    Передбачена  автономна робота та доукомплетація канальним блоком кондиціонування, зовнішнім блоком догріву чи преднагріву. Також можливе підключення датчику вуглекислого газу, при спрацюванні якого обладнання переходить в режим максимальної продуктивності без залежності предналаштувань на пульті керування.  

   Витрата повітря 150-2000 м³/год.

    Теплообмінник як і у настінної версії виготовляється з ультра тонкої бумаги з спеціальною пропиткою. Структура та матеріал рекуператора  Lossnay перешкоджає передачі звукових хвиль та поглинають звукові коливання. Лабораторними вимірюванями та багаторічним досвідом експлуатації підтверджено ефективність придушення шуму поблизу сильних джерел неспокою.

Габаритні розміри

    Якщо необхідно придбати припливно-витяжну установку МЕ Lossnay звертайтесь до менеджерів компанії "Концепт Сервіс", які завжди готові надати високо кваліфіковану допомогу, що до вибору відповідного вентиляційного обладнання. Ми оперативно розглянемо можливі рішення, та надомо розорнуту відповідь!

Телефонуйте та отримуйте знижку на монтаж та обладнання!