Вентиляція дитячої кімнати

           Як для новонароджених, так і для більш дорослих дітей особливо важливий стан повітря в його кімнаті. Зростаючому організму, який і так вбирає всю "красу" екології на вулиці, необхідно час для "перепочинку", без вдихання токсинів, алергенів, пилу. Тому так важливо подбати про очищення, зволоження і насичення киснем дитячих кімнат, а також підтримання комфортної температури .

         При провітрюванні можливо поліпшити тільки показник вмісту кисню, а всі інші навіть погіршити. При використанні зволожувачів, очищувачів, осушувачів - тільки один параметр, а для комплексного підходу потрібні великі капіталовкладення. Тому найкращим варіантом буде використання рекуперативних вентиляційних установок.

      При відносно не великих інвестиціях, отримаємо значне поліпшення мікроклімату приміщення з мінімізацією тепловтрат взимку і шумів з вулиці при провітрюванні. Найефективнішим буде устаткування з целюлозним рекуператором, так як через стінки теплообмінника буде відбуватися не тільки передача тепла від більш теплого, до більш холодного повітря, а так само дифузія пара з більш вологого, до менш вологого.

         Влітку припливне повітря охолоджується і осушається за рахунок тепло- і вологообміну з витяжним повітрям. Взимку припливне повітря нагрівається і зволожується перед надходженням в приміщення. При використанні рекуператора йде зниження експлуатаційних витрат на опалення і кондиціонування. 

       При розрахунковій температурі -10С витрати тепла на вентиляцію 100 м.куб повітря в годину, норма на 2 людини, 1кВт теплової енергії. При опаленні електрикою орієнтовна місячна витрата коштів 1150 грн при непреривній вентиляції без рекуперації тепла. Приближені витрати енергії будуть влітку при кондиціонуванні приміщення.

    Сучастні припливно-витяжні установки з утилізацією тепла здатні заощаджувати до 92% теплової енергії. 

Нормер телефону *