Сервісне обслуговування

кондиціонуючого обладнання

     Одним з напрямків діяльності компанії ТОВ«КОНЦЕПТ СЕРВІС» - є професійна діагностика, ремонт і обслуговування кондиціонерів. Ми постійно впроваджуємо нові технології і дотримуємося вискої якості всіх виконуваних робіт.
     Коректна експлуатація кондиціонерів - це не тільки дотримання правильних режимів роботи, а й своєчасне технічне обслуговування. Що дозволить продовжити ресурс приладів і запобігти передчасній поломці. Але, найважливіше, забитий пилом, сажею, олійними аерозолями, волокнами тканини і т.п. кондицінер, є ідеальним "грунтом" для зростання бактерій, пилових кліщів і та інших паразитів. 

Сервісне обслуговування систем вентиляції

   Основне завдання вентиляційної системи - розрідити в повітрі концентрацію шкідливих речовин до норми і забезпечити необхідний вміст кисню в приміщенні. Кратність повітрообміну регламентується нормативними вимогами, в залежності від цільового призначення. Сучасні системи вентиляції, можуть не тільки оновити повітря в кімнаті, але підготувати його по заданим параметрам, таким як: вологість, чистота, температура, створюючи при цьому комфортні і здорові умови для людей.

    Регулярне обслуговування вентиляційних систем потрібно для особистої безпеки і здоров'я, а також для того, щоб позбавити себе від частої заміни обладнання. Періодичність залежить від виду системи, вимог до неї та умов її використання. Без проведення обслуговування навіть сама новітня і дорога система вентиляції не буде працювати довше свого гарантійного терміну, а в важких умовах продуктивність впаде за дуже короткий термін.

Обслуговування вентиляційних систем рекомендується проводити не рідше раз на пів року, при легких умовах експлуатації.
     Несвоєчасне сервісне обслуговування систем вентиляції може привести до шуму, до низької ефективності роботи обладнання, неприємного запаху та виходу з ладу устаткування.

   Результатом несвоечасного технічного обслуговування, може бути дорогий ремонт, або повна заміна агрегатів, що вийшли з ладу, а також може призводити до частих респіраторних захворювань. 

   Сервісне обслуговування - комплекс робіт, який не вимагає великих капіталовкладень, але збереже ваші фінанси і здоров'я в перспективі. Рекомендується обслуговувати кліматичну техніку не рідше разу, протягом року - перед сезоном активної експлуатації (навесні) та для систем працюючих на обігрів - восени.

Перші симптоми неполадок в кондиціонері, що вимагають технічного обслуговування:
     - З кондиціонера дме тепле повітря;
     - Обмерзає радіатор внутрішнього блоку;
     - Обмерзання гайок на зовнішньому блоці;
     - Неприємний запах з кондиціонера;
     - Кондиціонер слабо охолоджує приміщення.

Сервісне обслуговування кондиціонеру включає:        - діагностика роботоздатності приладу; 

 - повна очистка внутрішнього та зовнішнього блоку, професіними засобами;

 - чистка фільтрів;

 - чистка теплообмінників;

 - чистка барабанного вентилятора;

 - перевірка та очистка дренажної системи;

 - дезінфекція внутрішнього блоку;

 - дозаправка фреоном;

(вартість фреону розраховуєтся окремо)

 - діагностика можливих несправностей;

 - консультація що до налаштування та самостійного обслуговування;

 - перевірка теплоізоляції фреонових магістралей; 

 - діагностіка режимів роботи;

 - перевірка справності датчиків;

 - переврка кріплення блоків спліт системи.

 

Ремонт кондиціонеру від  500 грн

Також можливе відключення обладнання не призначеного для зимового запуску, для уникнення пов'язаних з цим несправностей.

     Технічне обслуговування кондиціонерів - це досить складний технологічний процес. Він вимагає досвіду і знання конструктивних особливостей різних моделей устаткування, наявності спеціального діагностичного обладнання та інструментів.

    В сервісне обслуговування систем вентиляції ТОВ"КОНЦЕПТ СЕРВІС" включає такі роботи, як:
     - перевірка стану фільтрів(повітряних, жирових, вугільних, водяних);

     - контроль стану повітропроводів;
     - перевірка працездатності автоматики;
     - перевірка робочої напруги і струму;
     - перевірка електроприводів запірної / регулюючої арматури;
     - перевірка кріплень і конструкції в цілому;
     - контроль працездатності вентиляторів, очищення при необхідності;
     - чистка решіток (дифузорів, анемостатів);
     - перевірка роботи дренажної системи;
     - контроль опорних віброізоляторів;
     - контроль стану теплообмінників, рекуператорів з подальшим очищенням при необхідності.

Нормер телефону  

Ремонт кліматичної техніки

    Кліматичне обладнання найчастіше виходить з ладу через не компетентний монтаж та зволікання з обслуговуванням. В цьому випадку професійний майстер ремонтник, суттєво знизить витрати по відновленню мікроклімату у вашому приміщенні. Досвідчений спеціаліст швидше виявить причину несправності та надасть повний спектр послуг для усунення на тривалий термін. Навіть надійне брендове устаткування не витримує перших днів роботи в суворих режимах при не комптентному монтажі. При не правильному розрахунку опору вентиляторів, залому фреонових  магістралєй, перезаправці,  устаткування працює з значним перевантаженням на знос. Термін роботи такого агрегату до часу поломки та значних компіталовкладень злічуєтся місяцями.

   - планове обслуговування кондиціонерів виконуєтся кваліфікованими сервісними інженерами в найоптимальніші терміни з використанням професійних засобів очищення, замовити його можна у нас на сайті. Під час придбання обладнання ми автоматично вносимо Вас в базу клієнтів, та зателефонуємо при необхідності сезонного обслуговування. 

    - гарантія якості на роботи, після проведення комплексу робіт по обслуговуванню устаткування, ми гарантуємо роботу приладу пов'язану с проведенням робіт, та при виникненні несправностей пов'заних з обслуговуванням в гарантійний термін, усуваємо їх безкоштовно.

   - фіксована вартість робіт, при заключенні договора на обслуговування ви отримуєте не тільки своєчасне облуговування, але й сплачуєте відповідну сумму зазначену в договрі. 

 

     

Переваги роботи з компанією: