Касетний кондиціонер це різновид спліт-систем. Зовнішній блок касетної системи, як по влаштуванню, так і за ціною, майже не має відмінностей від зовнішніх елементів інших різновидів кондиціонерів. Основна відмінність - це пристрій внутрішнього блоку. На відміну від настінного пристрою, касетна техніка монтується в підвісній стелі, має квадратну форму і багато в чому схожа з канальним обладнанням.
  Настінний блок спліт-систем, дуже зручний для приміщень порівняно невеликої площі. У приміщеннях великої площі, навіть дуже потужне настінний пристрій, може «не добивати" до протилежної стіни або навіть до середини залу. Для покриття всієї території необхідно б було кілька спліт-систем настінного типу, але капіталовкладення вище та й енергоефективність такого рішення було б набагато нижче. Касетний же блок розташовується в центрі кімнати і має чотирьох сторонню спрямованість.

Касетні кондиціонери.

   Касетний кондиціонер відноситься до приладів напівпромислового класу і його головною перевагою є підтримка мікроклімату в приміщеннях великої площі. Так само до одної з переваг касетного блоку відносять правильний напрямок руху холодного повітря, уздовж стелі і його плавне природне перемішування з більш теплим повітрям. Ще однією властивістю "касетника"- є можливість не помітного в інтер'єрі розташування внутрішнього блоку, але вимагає значного опуску підвісної стелі, 0,25-0,4 м., для його розміщення. Тому краще заздалегідь планувати розміщення даного виду блоків, так як для установки в уже змонтовану стелю буде необхідний частковий або повний демонтаж конструкцій.

   Блок управління, в основному, являє настінний пульт управління на відміну від спліт-систем настінного типу.

      Надаємо повний спектр послуг : проектування, підбір обладнання за потребами, монтаж, сервісне обслуговування та ремонт

Нормер телефону  

GREE U-MATCH
-20 … +24°C,+18 … +43°C

Mitsubishi Electric SLZ
-15 … +24°C, +18 … +43°C

LG CT/UT
-25 … +24°C,+18 … +43°C