gallery/изображение_viber_2020-03-07_11-10-58

   Аспірація - процес видалення відходів обробки матеріалів виникающими при роботі технологічного обладнання в промислових приміщеннях.

   Простіше кажучи, аспірація - це витяжна система вентиляції, призначенадля видалення речовин забруднюючих робочу зону.         Основною відмінністю даного типу вентиляції є великі швидкостя руху повітря в повітропроводах та їх велики кути нахилу для попередження виникнення застійних зон.

   Призначення аспіраційної системи - локалізувати та видалити з робочої зони забруднюючи речовини. Найчастіше зустрічаєтся в деревообробних, металообробних, дробильних, металургічних та помольних цехах. Використовуєтся розгалужена система  повітропроводів з очищуючим викидне повітря обладнанням.

   Хотілось би відзначити, що проектування та монтаж систем аспірації - це "вищій пілотаж" в вентиляційних системах. Тільки найкращі спеціалісти зможуть якістно розрахувати, спроектувати та змонтувати обладнання. Для цього необхідні колосальні теоретичні знання та приктичний досвід. Специаліст по вентиляції загального направлення з великою верогідністю не справится з цим завданням, що призведе до великих фінасових збитків. Найвищій пілотаж в системах аспірації - це енергоефетивні установки з рекуперацією тепла або з рециркуляцією повітря.

Аспіраційні системи

gallery/аспирация
gallery/циклон-цн
gallery/20150513152531
gallery/20150513152625

Заповніть форму замовлення та отримайте знижку на наші послуги та товари

(консультація БЕЗКОШТОВНА) 

Ел. пошта  
Номер телефону