gallery/назва3

(0342) 501 503

(096) 0 501 503

(099) 067 66 45

concept_service@ukr.net

Монтаж інженерних систем

gallery/пицерия долина 1
gallery/montazh
gallery/1418820300_maxresdfdgefault
gallery/ispytanie_ventilyatsii

Аудит інженерних систем

   Фахівці компанії, виконують технічно складні проекти, з непростими задачами енергоефективності об’єктів та системами обліку ефективності використання обладнання. Інженери-проектувальники систем кліматизації, в стислі терміни розроблять концепції сучастної реалізації проекту та виготовлять проектну документацію, відповідно до нормативних вимог та европейских стандартів.​

 

     Одним з напрямків діяльності ТОВ «Концепт Сервіс» - є професійна діагностика, ремонт і обслуговування кондиціонерів та систем вентиляції. Ми постійно вдосконалюємо технології і піднімаємо якість всіх виконуваних робіт.

     Коректна експлуатація обладнання, це не тільки дотримання правильних режимів роботи, а й своєчасне технічне обслуговування.  Читати далі ...


 Виконують висококваліфіковані спеціалісти, з використанням найсучастнішого обладнання, матеріалів та технологій. Завдяки чому, мінімізуются витрати на системи кріплення, та наступну експлуатацію. 

 

   Ми готові перевірити енергоефективність роботи ваших систем, та при необхідності запропонувати концепцію переробки з мінімально можливими капіталовкладеннями з розрахунком часу повернення інвестицій.

 

gallery/iq-energy-all-banner-square-compressor

Ми є офіційними партнерами програми компенсації інвестицій в енергоефективність житла фізичних осіб Європейським Банком Реконструкції та Розвитку - IQenergy. Компенсації нараховуються за заходи, що підвищують енергоефективність до європейських стандартів, а саме:
 - встановлення теплових насосів;
 - заміна вікон;

 - використання теплоутилізаторів в системах вентиляції;
 - утеплення фасадів;
 - заміна котлів на енергоефективні;
 - встановлення систем альтернативної енергетики;
 - монтаж енергоефективних систем опалення.
Проводимо консультації, та супровід на шляху отримання компенсації.

Програма компенсації від ЕБРР IQenergy