gallery/назва3

(0342) 501 503

(096) 0 501 503

(099) 067 66 45

concept_service@ukr.net

gallery/изображение_viber_2020-03-07_11-10-58

   Аспірація - процес видалення відходів обробки матеріалів виникающими при роботі технологічного обладнання в промислових приміщеннях.

   Простіше кажучи, аспірація - це витяжна система вентиляції, призначенадля видалення речовин забруднюючих робочу зону.         Основною відмінністю даного типу вентиляції є великі швидкостя руху повітря в повітропроводах та їх велики кути нахилу для попередження виникнення застійних зон.

   Призначення аспіраційної системи - локалізувати та видалити з робочої зони забруднюючи речовини. Найчастіше зустрічаєтся в деревообробних, металообробних, дробильних, металургічних та помольних цехах. Використовуєтся розгалужена система  повітропроводів з очищуючим викидне повітря обладнанням.

   Хотілось би відзначити, що проектування та монтаж систем аспірації - це "вищій пілотаж" в вентиляційних системах. Тільки найкращі спеціалісти зможуть якістно розрахувати, спроектувати та змонтувати обладнання. Для цього необхідні колосальні теоретичні знання та приктичний досвід. Специаліст по вентиляції загального направлення з великою верогідністю не справится з цим завданням, що призведе до великих фінасових збитків. Найвищій пілотаж в системах аспірації - це енергоефетивні установки з рекуперацією тепла або з рециркуляцією повітря.

Аспіраційні системи

gallery/аспирация
gallery/вцп
gallery/vvd
gallery/циклон-цн